Bu turnuva sona erdi!

imgCS:GO 4. Elemeler Tarafından yaratıldı admin

Rakipbul Espor; Türkiye’nin Gaming Turnuva Platformu 4. CS:GO Turnuvasını ile karşınızda. Dünya üzerinde oldukça fazla oyuncunun kozlarını paylaştığı, yıllardır küçük büyük herkesin ilgi gösterdiği oyunda bireysel performansı ortaya koyma ve yeteneğinizi kanıtlama fırsatı.

Bilyoner Rakipbul Ligi ve birçok uluslararası organizasyonun üreticisi Fairplay Events, espor arenasında düzenlecek ödüllü turnuvalarla üyelerine kendini espor platformunda kanıtlama, yeteneğini ortaya koyma ve birbirinden güzel ödüller kazanma fırsatı sunmaya devam ediyor.

Başladı

11/04/2021, 00:00
Europe/Istanbul

Hakkında

 • img

  18 out of 18

  Katılımcılar
 • img

  Eleme

  Turnuva Türü
 • img

  Rakipbul Espor

  Düzenleyen
 • img

  PC

  Platform

Turnuva detayları

 • Oyun

  Counter Strike: GO
 • Yarışmacılar

  Kullanıcılar
 • Oyun formatı

  Best of 1
 • Turnuva sıklığı

  Günlük

Oyun Alanı

 • Aim_Map

  img

Kurallar

Turnuva PC Platformu üzerinden oynanacaktır.

Turnuva Yoldaş Aim Map haritasında oynanacaktır.

Steam’dan ‘’Oyun Atölyesi’’ giriş yaptıktan sonra Aim Map haritasına abone olunması gerekmektedir.

Oyun finale kadar tek tur finalde ise BO3 formatında oynanacaktır.

Turnuva görevlilerine ve diğer oyunculara saygılı olmak esastır. Etkinlik esnasında sportmenliğe yakışmayacak davranışlarda bulunmak kesinlikle yasaktır.(Küfür,argo,hakaret,alay etmek vb.)

Oyuncular müsabakalar başlamadan 15 dk önce(13:45) Rakipbul Espor discord adresimizde lobide hazır bulunmak durumundadır. 14:00'a kadar maçlara katılım sağlamayan oyuncuların rakipleri bir üst tura adını yazdırır.(Discord Adresimiz: https://discord.gg/7wadHfQ4G3)

 Turnuvada hakemlerle ve diğer takımlarla iletişim discord grubumuzun sohbet kanalından yapılacaktır. Ayrıca oyunculara server ipleri yine discord grubumuzun sohbet kanalından verilecektir. Burada olmayan oyuncular otomatik olarak turnuvadan diskalifiye edilecektir.

Discord sunumuza katılan üyelerin isimleri CS:GO kanalına yazacakları oyundaki nickleri olacak şekilde moderatörlerimiz tarafından değiştirilecektir.

Her oyuncunun bir maç içinde pause hakkı toplam 1 dakikadır. Bir takım veya oyuncu, takımına ayrılan duraklama süresi dışında oyunu izinsiz duraklatıp başlatırsa, ya da oyunu ayrılan duraklama süresi dahilinde yeniden başlatmazsa, turnuva kurallarına uygun olarak ceza alacaktır.

Kural ihlali durumunda karşılaşma tamamlandıktan sonra belgeli şekilde hakeme itiraz hakkınız bulunmaktadır.

Turnuvaya katılan oyuncular burada belirtilen bütün kuralları kabul etmiş sayılır. Bu kurallara uymayan takımlar yaptıkları kural ihlalinin derecesine göre 1.uyarı, maç kaybetme ve turnuvadan diskalifiye edilme gibi cezalarla karşı karşıyadır.

Turnuvamıza katılan oyuncuların, oynadıkları her maçta ekran kaydı almaları zorunludur. İstenmesi halinde tarafımıza ekran kayıtlarının gönderilmesi gerekmektedir, aksi halde takım ve oyuncular turnuvamızdan diskalifiye edilecektir.

Buradaki maddeler dışında gerçekleşen istisnai bir durumda hakemlerin kararı kural niteliğindedir.

Turnuva kurallarını değiştirme hakkını Rakipbul Espor saklı tutar.

Turnuvaya kayıt yaptıran takımlar kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Turnuvaya www.rakipbulespor.com sitesine kayıt olan herkes katılabilir.

 

Ödüller

img Derece img Ödül
imgderece 1 : WORTEX 100 TL Steam Cüzdan Kodu

Turnuva Ağacı

Match for 3rd place
Hit enter to search or ESC to close